Çağrı Merkezi: 0 850 304 2913

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Teslimat & iade

İADE VE DEĞİŞİM 

Lavtesettur'den aldığınız ürünler maksimum 72 saat içerisinde  kargoya verilir ve Türkiye'nin en uzak noktasına(mobil bölgeler hariç) maksimum 3-7 iş günü içerisinde teslim edilir.

İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?

Siparişin teslimatından sonraki  7 iş günü içerisindedir.

İade & Değişim Ücretli midir?

İade & Değişim talebiyle gönderdiğiniz ürünlerinde  firma kaynaklı tüm kargo masrafları firmamıza aittir.iadelerde kargo ücretini karşılamanız durumunda iadeniz gerçekleşecektir.Müşteri tarafından kargo ücreti karşılanmaz ise iade edilirken iade tutarından kargo ücreti kesintisi yapılacaktır.

İade & Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?

İade & değişim yapmak istediğiniz ürünlerin yer aldığı siparişi, hesabım > siparişlerim bölümünden bulduktan sonra  butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen form aracılığıyla istediğiniz ürünü iade & değişim olarak gönderebilirsiniz. Eğer "İade Talebi Oluştur" butonunu siparişlerim bölümünde göremiyorsanız, iade & değişim süreci sona ermiş demektir.Ürün bize ulaştıktan sonra maksimum 14 işgunu içerinde değişim yapılır

İnternet Sitesinden İade & Değişim Talebi Oluşturdum, Şimdi Ne Yapmam Gerekiyor?

En yakın Sürat Kargo yada Yurtiçi Kargo şubelerine gidip, ürünleri  muşteri kodlarını söylerek  karşı ödemeli olarak göndermek istediğinizi söylemelisiniz.  Yurtiçi Kargo anlaşmalı kurum kodu 396277955 Sürat Kargo anlaşmalı kurum kodu 1203977639  ile göndermeniz rica olunur.

Resmi Firma Adı ve Adresi Nedir?

 

Adres: Akşemsettin mah Ocaklı Sok no:29/A Fatih/İstanbul

Ürünlerimi Başka Kargo Firmaları İle Gönderebilir miyim?

Yurtiçi ve Sürat Kargo haricinde, diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin kargo ücreti göndericiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli gönderilen ürünler firmamız tarafından teslim alınmayacaktır.

Ürünleri  Yurtiçi Kargo İle Gönderdim Şimdi Ne Olacak?

İade & Değişim işlemlerinin başlatılabilmesi için, öncelikle göndermiş olduğunuz ürünlerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Ürünler bizlere ulaşıp, iade & değişim talebi onaylandıktan sonra hesabınıza, ürünlerin toplam tutarı "Değişim Puanı" olarak tanımlanır. Bu tutar tanımlandıktan sonra  yeni bir sipariş oluşturularak değişim puanınızı kullanabilirsiniz.Para iadesi istemişseniz gönderdiğiniz IBAN numarasına para iadesi yapılacaktır. Tüm bu süreçleri iade taleplerim bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme ve kargo bedelleri gibi ürün dışı tutar iadeleri yapılmamaktadır.

İade Edilen Ürünün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra modaonur.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Lavtesettur un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Lavtesettur’den almış olduğunuz ürünleri yeniden satılabilirliğini kaybetmediği taktirde  10  TL Kargo ücreti ödemek koşulu ile herhangi bir sebep göstermeksiz  14 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Ürününün kusurlu olmasından dolayı değiştirmek istediğinizde, bu süre 30 gündür. 
Yurtiçi Kargo 396277955  Sürat Kargo 1203977639   müşteri kodumuzla yapabilirsiniz baş bir kargo ile yapılan vede bilgi verilmeden yapılan gonderilen kabul edilmecektir.
Kesinlik bilgi verilmeden gönderilen kargolar işlem görmeyecektir.
Konu ile ilegili tüketici mahkemesine başvurabilirsiniz

İade ve Değişim adresimiz: Fatih/ İSTANBUL / TÜRKİYE 

SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜNLERİ NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM? 

Ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde, yeniden satılabilirliğini kaybetmemiş (kullanılmamış, tadilat görmemiş, kirlenmemiş, aksesuarları ile birlikte gönderilmiş) ürününüzü ya da ürünlerinizi aynı fiyatta olması şartı ile başka bir ürün/beden ya da aynı ürünün farklı renk ve beden seçenekleri ile değişim yapabilirsiniz. 

Moda Onnur ürünlerde değişim yapılabilmesi için teslim alındığı aynı gün iade olarak kargoya verilmesi gerekmektedir. Tüm ürünlerimizde sadece değişim mevcut, para iadesi yapılmamaktadır. 

Ürünü değişim için firmamıza gönderirken faturanın arkasında yer alan değişim formunun eksiksiz olarak doldurulması ve iki nüsha halinde gönderilmesi gerekmektedir. Yurtiçi ve Surat  ile karşı ödemeli olarak gönderdiğiniz ürünler elimize geçtikten sonra en geç 72 saat içerisinde değişimi sağlanarak tarafınıza gönderimi sağlanacaktır. 

Yurtdışı siparişlerinde değişim mevcut değildir. 

ÜRÜNLERDE DEĞiŞİM veya İADE VAR MI? 

Moda Onnur ürünü teslim aldığınız andan itibaren 24 saat içerisinde kargoya verme koşulu ile değişim yapabilirsiniz. Etiketi koparılmış, giyilmiş ve üzerine koku sinme sebeplerinden dolayı İade kabul etmiyoruz. 

KAPIDA ÖDEME İLE ALDIM, PAKETİ TESLİM ALMAZSAM NE OLUR? 

Hakkınızda yasal işlem başlatılır. BU ÖDEME ŞEKLİ İLE SİPARİŞ VERDİĞİNİZDE, SİPARİŞ VERİP TESLİM ALINMAMA DURUMUNDA HAKKINIZDA YASAL İŞLEM BAŞLATILACAĞINI KABUL ETTİĞİNİZİ BEYAN ETMEKTESİNİZ. Ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar-telefon yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini modaonnur.com sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder. 

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM? 

Siparişiniz kargoya verilmemiş ise aynı gün içerisinde +9(0) nolu telefonumuzu arayarak durumunu öğrenebilir ve iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kargoya verilmiş ise iade şartları geçerlidir. 

LÜTFEN DİKKAT: 

Kargo tutanağını imzalamadan önce kargo paketinizin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kargo paketinizde herhangi bir nedenden dolayı hasar var ise teslimatla ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kargonuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürün / ürünler derhal gönderilecektir. Kargo paketi hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden sorumlu değildir.